Wodzirej Miron

Wodzirej Miron

Wodzirej & DJ

Wodzirej panuje nad atmosferą już od początku imprezy. Realizując sprawdzone pomysły i scenariusze jest w stanie sprawić, że od samego początku imprezy parkiet będzie pełen gości. Tworząc doskonały tandem z prezenterem muzycznym twierdzimy, że na weselu najważniejsza jest dobra muzyka i Wodzirej prowadzący przyjęcie weselne! Wodzirej ma możliwość zagrania każdego utworu, jaki sobie życzysz.Prezentowane utwory odtwarzane są w oryginalnych wersjach z płyt CD, co w połączeniu z markowym sprzętem zapewnia wysoki poziom odbioru. Podczas imprezy odpowiedzialny jest za dobór odpowiedniego repertuaru zgodnego z wiekiem oczekiwaniem i upodobaniem uczestników. Nie zapomina też o najmłodszych uczestnikach organizując dla nich konkursy i niespodzianki.

Wodzirej ubrany jest we frak, który podkreśla dostojny i uroczysty charakter imprezy, a nakrycie głowy (cylinder, kapelusz, czapka, przebranie czy inne rekwizyty) akcentują klimat prowadzonych tańców.

Warto się zastanowić nad kwestiami wyżej wymienionymi - myślę jednak, że taka, czy inna decyzja zawsze będzie udanym wyborem, czego Państwu serdecznie życzę

De Moll

De Moll

Zespół muzyczny & DJ

Dropsy

Dropsy

Zespół muzyczny