/   Facebook   /

Oferuję usługi na wyjątkowym poziomie od fotografii po produkcję filmową. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, nie trzymam się sztywno jakiegoś szablonu i staram się nie powielać pomysłów. Na każdym etapie realizacji zamówienia mają Państwo wpływ na moją pracę –  pragnę dopasować moję możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. W trakcie uroczystości nie ingeruję ani nie reżyseruję Waszych zachowań, staram się zachować chwile takie jakimi są w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Moja oferta skierowana jest do wszystkich pragnących uwiecznić cenne chwile. Oferuję oprawę wideo różnego rodzaju imprez okolicznościowych oraz archiwizuję ważne dla Państwa wydarzenia, wspomnienia takie jak: śluby, komunie, chrzty, studniówki, filmy reklamowe, wakacyjne wspomnienia nagrane przez klienta i inne produkcje. Przygotowałem dla Państwa zróżnicowane pakiety pod względem atraktycjości i cen. Jestem otwarty na Wasze propozycje i sugestie.

Pracuję w całym kraju, a nawet w Europie. Filmuję kamerami lub lustrzankami, które oferują filmową plastykę obrazu w pełnej rozdzielczości HD. Dźwięk nagrywam za pomocą zewnętrznych rejestratorów. Na całość składają się również ogromna liczba detali oraz efektowne ujęcia z kranu kamerowego. Dzięki temu film ślubny nie tylko ogląda się z przyjemnością, ale również często się do niego wraca. Bez wideofilmowania, wszystkie te chwile staną się odległym wspomnieniem?

Wszystkim naszym dotychczasowym klientom dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście, a wszystkich aktualnie poszukujących zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.